+421 (0) 944 365 165

triangle
Proficlima

Interaktívny dom

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas sollicitudin, eros at commodo hendrerit.

Somfy TaHoma home control 

Somfy so spoločnosťou TaHoma vyvinula automatizovaný systém, ktorý vám dá úplnu kontrolu nad zariadeniami poháňanými elektrickým motorom, ako sú vonkajšie a vnutorné tienenie, markízy, pergoly, ale aj osvetlenie, bezpečnostné prvky, klimatizácia a vykurovanie. S TaHoma môžete vďaka jednému kliknutiu ovládať osvetlenie vášho domu, alebo teplotu priamo z vážho domova alebo na cestách, pomocou internetového pripojenia. Vďaka TaHoma sa stane váš domov nielen príjemným miestom na bývanie, ale aj energeticky úsporným. Vďaka obojstrannej komunikácii SOMFY IO, máte možnosť skontrolovať, či sa váš povel skutočne uskutočnil. Systém TaHoma funguje na inteligentných zariadeniach, ako sú PC, tablet, smartfón.

Riadenie pomocou inteligentného zariadenia

Pod pojmom inteligentné zariadenie rozumieme smartfón, tablet, PC ... zariadenia, ktoré sú podporované systémom ANDROID, alebo Windows.
Je vhodný pre nové domy, ale dá sa integrovať na už hotové domy s riadením SOMFY RTS.
Software je schopný pracovať s neobmedzeným množstvom zariadení a po neobmedzenú dobu.
Zariadenie pracuje na internetovom rozhraní. Vďaka jednoduchej inštalácii nie je potrebné vykonávať dodatočné stavebné práce, ako zasekávať káble do stien a pod. Doloží sa dodatočný hardware na prívod 230V a umiestní sa tam, kde nebude viditelné, napríklad: kotolňa alebo "šatník".

Ovládanie žalúzií, roliet, markíz, pergól, ktoré už sú namontované a ovládané pomocou diaľkových ovládačov SOMFY alebo nástenných vypínačov.
Ponúkame vyšší komfort ovládania bez nutnosti zložitých zásahov.

Systém umožnuje:
- ovládanie jednotlivých motorov
- ovládanie skupín
- tvorba situácií
- časovacie hodiny s možnosťou nastavenia povelov na daný časPrezentácia

Corradi group navrhuje a vyrába riešenia pre celoročné využívanie vonkajšieho priestoru...Facebook