+421 (0) 944 365 165

triangle
References

Online katalóg

Produkt - Siete pevné

Siete proti hmyzu TYP PS-3 EVA LUX

Pevná sieť proti hmyzu typ PS-3 EVA LUX sa vyznačuje extrudovaným profilom v rozmeroch 30 x 9 mm s lemom. Rohy siete sú riešené zrezaním profilu v uhle 45° s kovovou výstužou. Sieť pozostáva zo sivej sieťoviny, zároveň je možné využiť protipeľovú sieťovinu. Jednoduchú manipuláciu so sieťou zabezpečujú úchytky. Siete sú štandardne ponúkané vo farbách - biela, tmavohnedá, hnedá a v striebornom eloxe,  ostatné farby sú za príplatok v RAL prevedení. Na prianie zákazníka je možné vyrobiť siete aj v imitácií dreva (potlačou alebo polepom). PS-4 EVA LUX je možné objednať i v šikmom prevedení.
 

Siete proti hmyzu TYP PS-4 EVA LUX

Pevná sieť proti hmyzu typ PS-4 EVA LUX sa vyznačuje extrudovaným profilom v rozmeroch 34 x 9 mm. Rohy siete sú riešené zrezaním profilu v uhle 45° s kovovou výstužou. Sieť pozostáva zo sivej alebo čiernej sieťoviny, a zároveň je možné využiť protipeľovú sieťovinu. K dokonalému utesneniu slúži čierna alebo sivá kefka. Jednoduchú manipuláciu so sieťou zabezpečujú úchytky. Siete sú štandardne ponúkané vo farbách - biela, tmavohnedá, hnedá a v striebornom eloxe,  ostatné farby sú za príplatok v RAL prevedení. Na prianie zákazníka je možné vyrobiť siete aj v imitácií dreva (potlačou alebo polepom). PS-4 EVA LUX je možné objednať i v šikmom prevedení.

Siete proti hmyzu "Sieť PS-2"

Sieť PS-2 má extrudovaný profil 24 x 24 mm. Rohy siete sú riešené zrezaním profilu v uhle 45°. Sieť sa na okno ukotví pomocou otočných hákov (nutné navŕtať do rámu okna), alebo pomocou otočných Z hákov (bez zásahu do rámu okna). K manipulácii so sieťkou slúži úchytka. Sieť pozostáva zo sivej alebo čiernej sieťoviny a zároveň je možné využiť protipeľovú sieťovinu. Na prianie zákazníka je možné vyrobiť sieť aj so spodným profilom s tesniacou kefkou. Siete sú štandardne ponúkané vo farbách - biela, tmavohnedá, hnedá a v striebornom eloxe,  ostatné farby sú za príplatok v RAL prevedení.

Siete proti hmyzu "Sieť PS-1"

Sieť PS-1 má valcovaný profil 25 x 10 mm. Rohy siete sú buď riešené zrezaním profilu v uhle 45°, alebo integráciou plastového rohu. Sieť sa na okno ukotví pomocou otočných hákov, pružinového kolíku, výklopného pántu (nutné navŕtať do rámu okna), alebo pomocou otočných Z hákov (bez zásahu do rámu okna). K manipulácii so sieťou slúži úchytka. Na prianie zákazníka je možné vyrobiť sieť s imitáciou dreva (polepom alebo potlačou). Siete sú štandardne ponúkané vo farbe - biela,  ostatné farby sú za príplatok v RAL prevedení. Sieť pozostáva zo sivej alebo čiernej sieťoviny, a zároveň je možné využiť protipeľovú sieťovinu.Tento typ siete je možné vyrobiť aj v prevedení šikminy.

 


Žiadosť o cenovú ponuku

Technické parametre

  • Minimálna šírka: 250 mm
  • Maximálna šírka: 2300 mm
  • Minimálna výška: 250 mm
  • Maximálna výška: 2300 mm

Farebná škála