+421 (0) 944 365 165

triangle
References

Online katalóg

Produkt - Vonkajšie rolety

Vonkajšie prevedenie roliet zabezpečuje dokonalé tienenie pred slnečným svetlom, zvyšuje bezpečnosť, eliminuje hluk z vonkajšieho prostredia a oživí exteriér vášho príbytku.

Hlinikové rolety majú schopnosť úplne zatemniť miestnosť. Pancier tvorí jednotlivá plocha, a preto majú rolety aj bezpečnostnú funkciu. V chladných mesiacoch môžu rolety ako ďalší izolačný prvok ušetriť náklady na vykurovanie.
Motorické ovládanie vonkajších roliet prináša nadštandardný komfort, obzvlášť s kombináciou s rôznymi typmi inteligentného riadenia pomocou drôtu alebo bezdrôtovo. Rolety môžu byť spájané do rôzných skupín a ovládané napr. programovateľnými centrálnymi hodinami. Môžu sa pripojiť k centrálnemu ovládaniu budovy a zákazník ich môže ovládať prostredníctvom tabletu, mobilného telefónu a pod.

Rolety - podomietkové prevedenie

Podomietkovým prevedením rolety je dosiahnutý čistý, a ničím nerušený vzhľad fasády. Roleta sa skladá z panciera rolety, boxu a z vodiacich líšt.

 


 

Rolety - predokenné prevedenie

Vonkajšie rolety predstavujú jeden z najučinejších a najefektívnejších spôsobov tienenia rodinného domu. Hliníkove lamely vyplnené polyuretánovou penou zaistia účinné zatienenie a zároveň zvyšujú tepelnú a zvukovú izoláciu.
Farebné prevedenie:
Máme pre Vás bezpríplatkové farby zobrazené v pravo, ale aj bezpríplatkovú imitáciu dreva

Imitácia zlatý dub:
Imitácia svetlý dub:
Mahagón:
Teak:


 - v prípade ak by ste mali záujem o RAL farbu samozrejme vieme dosať rolety v akéjkoľvek RAL farbe K7 vzorkovníka.

 


Žiadosť o cenovú ponuku

Technické parametre

  • Minimálna šírka: 600 mm
  • Maximálna šírka: 4000 mm
  • Maximálna výška: 3100 mm

Album: Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety


Farebná škála