+421 (0) 944 365 165

triangle
References

Online katalóg

Produkt - Vnútorné žalúzie

Vnútorné horizontálne žalúzie

Hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba, a predovšetkým ich cenová dostupnosť. Hliníkové žalúzie sú použiteľné prakticky do všetkých typov okien.
- možnosť motorického prevedenia

- produktové listy:
Vnútorné hliníkové žalúzie IDS
Vnútorné hliníkové žalúzie MAX 25
Vnútorné bambusové žalúzie EURO 25 / BAMBUS 25
- ďalšie typy vnútorných žalúzií:
Vnútorné hliníkové žalúzie Standard
Vnútorné hliníkové žalúzie Super
Vnútorné hliníkové žalúzie IDK
Vnútorné hliníkové žalúzie EKO
Vnútorné hliníkové žalúzie MONO SC / Monokomando
Vnútorné hliníkové žalúzie INT-35 / INT-50 / INT-50 H
Vnútorné bambusové žalúzie Comfort-50 / Comfort-25
 

Vnútorné žalúzie IDS

Typ IDS predstavuje najnovší typ žalúzií do plastových okien a eurookien, a vyznačuje sa novými krytkami elegantného zaobleného tvaru. Žaluzie sú ovládané retiazkou, ktorá zabezpečuje naklápanie a vyťahovanie lamiel. Nosiče môžu byť vo farbe bielej, šedej a v štyroch odtieňoch hnedej farby. Lamely ponúkame v dvoch šírkach - 25 a 16 mm, na výber je niekoľko desiatok farieb, vrátane pastelových farieb a s imitáciou dreva. Bočné vedenie je zaistené silónovou strunou s priemerom 0,8 mm. Tento typ žalúzie možno vyrobiť aj v domykatelnom (celotieniacom) prevedení, a na želanie zákazníka môže byť žalúzia osadená brzdou, ktorá zaisťuje aretáciu lamiel v akejkoľvek polohe, bez potreby použitia držiaku retiazky.

Max. šírka: 220 cm, Max. výška: 240cm

Vnútorné žalúzie Max 25

Žalúzie MAX 25 predstavujú ďalší krok vo vývoji retiazkou ovládaných žalúzií pre plastové okná a eurookná. Lamely sú vyťahované pomocou textilnej pásky a mechaniky umiestnenej v nosníku 25 x 25 mm. Tento nosník je prekrytý zaoblenou, elegantnou hliníkovou lištou, s možnosťou výberu z deviatich farieb, či v imitácii dreva. Žalúzia vďaka svojej konštrukcii umožňuje montáž do hornej zasklievacej lišty. Široké kusy môžeme upevniť na viacerých miestach po celej dĺžke nosníka, čo iné výrobky neumožňujú. U tejto žalúzie je použitá prevodovka až od 3,5 m2. Žalúzia sa vyznačuje bezkonkurenčne ľahkým chodom.

Max. šírka: 220 cm, Max. výška: 240cm

Vnútorné babusové žalúzie Euro 25

Žalúzie sú určené a priamo vyvinuté pre inštaláciu do eurookien, či okien plastových (bez deliacich priečok). Montáž možno realizovať do zasklievacej lišty s krytím montážnych držiakov a širokou elegantnou lištou. Bočné vedenie silónovou strunou ponúkame ako štandard. Ovládanie je riešené retiazkou, umiestnenou vľavo alebo vpravo, ktorou možno bez problémov vytiahnuť akúkoľvek veľkosť žalúzie. Ponúkame tri štandardné farby retiazky podľa farby žalúzie + striebornú. Žalúziu je možné opatriť elektromotorom, ktorý možno ovládať klasickým káblom, prípadne diaľkovo. V tomto prípade je nutná inštalácia trafa.

Max. šírka: 250 cm, Max. výška: 300 cm

 

Žiadosť o cenovú ponuku

Album: Vnútorné žalúzie - Hliníkové

Vnútorné žalúzie - Hliníkové

Vnútorné žalúzie klasické hliníkové


Farebná škála